Raimonds Kleinbergs
Kalnu slēpošanas instruktors 2. līmenis

Par instruktoru strādā no 2001. gada. Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējies uz pieaugušo un junioru apmācību. Vada Slēpošanas grupu nodarbības. Runā: latviski, krieviski, angliski un vāciski.


Ginta Elizabeth Kleinberga

Kalnu slēpošanas instruktore 1. līmenis

Par instruktori strādā no 2004. gada. Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējusies uz bērnudārza un sākumskolas vecuma bērnu apmācību. Gintas kabatās vienmēr ir končas. Runā: latviski, angliski, sarunvalodas līmenī arī krieviski.


Katrīna Līna Trektere

Kalnu slēpošanas instruktore 1. līmenis

Par instruktori strādā no 2020. gada. Trenējusies pie Kristīnes Ceras un aktīvi startē kalnu slēpošanas sacensībās. Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējusies uz bērnudārza, sākumskolas un pamatskolas vecuma bērnu apmācību. Runā: latviski un angliski


Valters Luka Kleinbergs

Kalnu slēpošanas instruktors 1. līmenis

Par instruktoru strādā no 2020. gada.  Aktīvi startē kalnu slēpošanas sacensībās, trenējies kalnu slēpošanā pie trenera Jāņa Kordes. Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējies uz pieaugušo un junioru apmācību. Vada Slēpošanas grupu nodarbības. Runā: latviski un angliski.

Zigmārs Krūmiņš
Snovborda instruktors 2. līmenis

Par instruktoru strādā no 2014. gada.  Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējies uz pieaugušo un junioru apmācību. Runā: latviski, krieviski un angliski.
Zigmārs kā snovborda instruktors ir filmējies televīzijas seriālā "Viņas melo labāk".

Roberts Staune
Snovborda instruktors 1. līmenis

Ar snovbordu uz Tu jau ir 25 gadus. Ir pirmā līmeņa snovborda sertifikāts, kā arī frīstaila pamatu moduļa apmācību sertifikāts.
Lieliski saprotas ar visa vecuma bērniem un pieaugušajiem. Runā: latviski, krieviski un angliski.

Zane Pakalniece
Snovborda instruktore 1. līmenis

Vada nodarbības bērniem, junioriem un pieaugušajiem. Runā: latviski, krieviski, sarunvalodas līmenī arī angliski. 

Mārtiņš Arājs  
Snovborda instruktors, 1.līmenis

Ar snovbordu nodarbojas vairāk kā 20 gadus.
Nodarbības vada bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Ļoti komunikabls, atvērts un ar milzīgu pacietību. Runā latviešu, angļu un krievu valodās.


Varbūt Tu arī gribi būt te?