Raimonds Kleinbergs
Kalnu slēpošanas instruktors 2. līmenis

Par instruktoru strādā no 2001. gada. Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējies uz pieaugušo un junioru apmācību. Vada Slēpošanas grupu nodarbības. Runā: latviski, krieviski, angliski un vāciski.


Ginta Elizabeth Kleinberga

Kalnu slēpošanas instruktore 1. līmenis

Par instruktori strādā no 2004. gada. Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējusies uz bērnudārza un sākumskolas vecuma bērnu apmācību. Gintas kabatās vienmēr ir končas. Runā: latviski, angliski, sarunvalodas līmenī arī krieviski.

Inga Stabinga
Kalnu slēpošanas instruktore 3. līmenis

Inga draudzējas ar ziemu, sniegu un slēpēm no 4 gadu vecuma. Viņa ir izveidojusi un vada Kaķīškalna slēpošanas skolu no 2001. gada. Inga ir augstākā līmeņa slēpošanas instruktore (Professional Ski Instructor), ir sporta trenera sertifikāts kalnu slēpošanā. Inga organizē bērniem grupu nodarbības kalnu slēpošanā, kā arī rīko slēpošanas nometnes Alpos.
Runā: latviski, krieviski un angliski.


Valters Luka Kleinbergs

Kalnu slēpošanas instruktors 1. līmenis

Par instruktoru strādā no 2020. gada.  Aktīvi startē kalnu slēpošanas sacensībās, trenējies kalnu slēpošanā pie trenera Jāņa Kordes. Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējies uz pieaugušo un junioru apmācību. Vada Slēpošanas grupu nodarbības. Runā: latviski un angliski.

Katrīna Līna Trektere
Kalnu slēpošanas instruktore 1. līmenis

Par instruktori strādā no 2020. gada. Trenējusies pie Kristīnes Ceras un aktīvi startē kalnu slēpošanas sacensībās. Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējusies uz bērnudārza, sākumskolas un pamatskolas vecuma bērnu apmācību. Runā: latviski un angliski

Gints Zvanis
Kalnu slēpošanas instruktors 3. līmenis

Gints ir uz slēpēm no 6 gadu vecuma, no laikiem,
kad ziema Latvijas augstākās virsotnes klāja ar sniega segu gandrīz metra biezumā. Ik gadu ar nepacietību gaida baltas ziemas iestāšanos, lai ar
ģimeni un draugiem baudītu sniega un kalnu burvību. Tepat Latvijā Somijas trenera vadībā apgūti Freestyle slēpošanas pamati.
Runā: latviski, krieviski un angliski.

Zigmārs Krūmiņš
Snovborda instruktors 2. līmenis

Par instruktoru strādā no 2014. gada.  Apmāca gan pieaugušos, gan bērnus. Specializējies uz pieaugušo un junioru apmācību. Runā: latviski, krieviski un angliski.
Zigmārs kā snovborda instruktors ir filmējies televīzijas seriālā "Viņas melo labāk".

Roberts Staune
Snovborda instruktors 1. līmenis

Ar snovbordu uz Tu jau ir 25 gadus. Ir pirmā līmeņa snovborda sertifikāts, kā arī frīstaila pamatu moduļa apmācību sertifikāts.
Lieliski saprotas ar visa vecuma bērniem un pieaugušajiem. Runā: latviski, krieviski un angliski.

Mārtiņš Arājs  
Snovborda instruktors, 1.līmenis

Ar snovbordu nodarbojas vairāk kā 20 gadus.
Nodarbības vada bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Ļoti komunikabls, atvērts un ar milzīgu pacietību. Runā latviešu, angļu un krievu valodās.


Varbūt Tu arī gribi būt te?

.

.